Belka Home Mobilya

ÖZEL ÖLÇÜ KOLTUK İMALATI

Bazı insanlar sipariş koltuk yaptırmayı hazır alıp kullanmaya tercih ediyorlar, bu koltukların diğerlerine göre çok daha kaliteli ve sağlam olduğu konusunda hemfikirler. Özenle seçilen modeller, kumaşlar ve diğer malzemeler kaliteli işçiliklerle birleşince gerçekten de inanılmaz güzel koltuk takımları oluşuyor. Belka Home Mobilya bu anlamda her zaman sizin yanınızda olacak ve memnuniyetinizin gayreti içinde bulunacaktır. Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı konusunda gözünüz kapalı sipariş verebileceğiniz bir firmadır. Koltuğunuzu kullanacağınız alanın ölçülerini vererek hemen size özel koltuk yapımına başlanacaktır. Siz koltuğunuzu nerede kullanacaksanız haber verin biz sizin için gelip ölçü alalım ve iyi bir analiz sonrası koltuğunuzu kısa sürede imal ederek adrese teslim edelim.

Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak yapılır. Yanmaz su geçirmez ve kolay kirlenmez kumaşların renklerinin seçimi tabii ki size bırakılıyor, siz renk ve modelde karar kılın gerisini düşünmeyin. El emeği göz nuru koltuk üretimimizle tarzınız yansıyacak. Ölçüleriniz doğrultusunda ev ve iş yerlerinize koltuk yapmak Belka Home Mobilya’nın “Özel Ölçü Üretim” kategorisine girmektedir. Dilerseniz takım, tekli veya ikili dilerseniz ikili veya tamamen bir köşe veya alan için koltuk siparişleriniz özenle değerlendirilir.

Özel Ölçü Koltuk İmalatı

Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı ile kendi tarzınızı ortaya koyma şansı da yakalayacaksınız. Titiz bir çalışmanın ürünü olacak olan koltuklarınız Belka Home Mobilya imzasıyla üretilecektir. Dilerseniz yumuşak dilerseniz sert süngerlerin kullanıldığı ve kalite ile özdeşleşecek olan koltuklarınız sağlam, estetik, rahat ve şık üretilmektedir. Çizim ve üretimlerimiz mevcut mobilyalarınız göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Şayet belirlediğiniz bir model varsa onu uygulamak da yine bizim işimizdir.

arayın

Yardımcı Olalım

Ürünlerimizin arasında bulamadığınız bir projeniz mi var? Veya model & maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Arayın yardımcı olalım.