Belka Home Mobilya

SIK SORULAN SORULAR

Bize ileteceğiniz görseldeki ahşap ağırlıklı ürünlerin birebir aynısını kolaylıkla üretebiliriz ancak kendi yorumumuzu katarak, var olanı geliştirmeyi, güzelleştirmeyi tavsiye ederiz.

Uluslararası mobilya endüstrisinin UNI normlarına uygun olarak, tüm ürünlerimizde selülozik bazlı lake ve son kat cila yerine, su bazlı ve antialerjen lake boya ve son kat cila kullanmaktayız.

Özel imalat mobilya kişiye ve mekana özel üretildiği için, kullanıcının zevkine uygun estetikte, mekanın dokusuna en uygun malzeme ve renklerde, olması gereken ölçülerde üretildiğinden sürprizlerle karşılaşmazsınız. Prensip olarak sağlam ve kaliteli malzemeler kullandığımız için ilerleyen yıllarda hem müşterilerimiz sorun yaşamaz, hem de biz değerli vaktimizi müşterilerimize servis hizmeti vererek harcamamış oluruz.

Hazır mobilya fabrikasyon üretim ile tek seferde yüzlerce belki binlerce üretilip, stoklanıp, belirli tarihlerle bayilere sevk edilir. Çoklu üretim daha hızlı olacağından doğal olarak daha az maliyetli olacaktır. Ancak kullanılan malzemelerin kalite farkı fiyatlara yansıyacağından, üst düzey dayanıklı mobilyaları, fabrikasyon üretimlerden beklemek hayalcilik olacaktır. Hazır mobilyalar ile bizim üretimimiz mobilyalar arasında, kalite ve dayanıklılık konusunda ciddi farklar olacaktır çünkü biz her bir mobilyayı tek bir müşteri için, sadece bir kez üretiyoruz. Bu yüzden kullanılan malzeme, aksesuar ve işçilikten asla ödün vermiyoruz en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Elbette… Ürününüzün fotoğrafını WhatsApp üzerinden bize iletmeniz durumunda bizden gerek değişim gerekse tamir ve revizyon hizmeti alabilirsiniz. Revizyon işlerinde bir standart olmadığı için ürün bazlı fiyat verebiliriz. 0 535 958 59 40 nolu WhatsApp hattımıza ürünün resmini göndererek hızlı bir şekilde fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Hayır küçük büyük tüm teslimatlarımız Bella Home Mobilya tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yatak, Yemek ve Duvar Ünitelerinde %100 MDF malzeme kullanıyoruz. Medefe ise sert veya yumuşak ahşap kalıntılarını parçalayıp ahşap life çevirdikten sonra, yüksek ısı ve basınç altında mum ve reçine tutkal ile oluşan levha şeklinde tasarlanmış ahşap ürünlerdir. Bunun dışında, koltuk imalatımızda doğal ortamında havalandırılmış ve kurumaya bırakılmış sert gürgen ağaçlar kullanıyoruz.